Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 607 755 894

 

Usługi

​Termoizolacja domu, w tym także budynku jednorodzinnego dwu-lokalowego,  jest bardzo znacząca dla ograniczenia straty ciepła. Ocieplenie obiektu wykonane prawidłowo znacząco wpływa na komfort użytkowania pomieszczeń oraz potrafi znacznie zredukować koszty ogrzewania.
 
Najlepiej przy wyborze materiałów izolacyjnych zapytać o radę naszych fachowców, którzy zawsze służą pomocą. Parametry materiałów zostaną dobrane odpowiednio, biorąc pod uwagę potrzeby (modernizacja budynku istniejącego lub budowa domu od podstaw). Ustalony zostanie zakres prac oraz ich kolejność. Pracownicy naszego składu materiałów budowlanych opowiedzą również o błędach, najczęściej popełnianych przez firmy oferujące usługi budowlane.

Budynek jednorodzinny w stanie surowym

 

Najlepiej zaopatrzony skład materiałów budowlanych w woj. wielkopolskim – oferta firmy AKB Partner Bartosz Napierała

Oferowany na naszym składzie materiałów budowlanych beton komórkowy jest produkowany przez sprawdzone firmy. Cechuje się niskim poziomem promieniotwórczości w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku woj. wielkopolskiego materiałami używanymi do budowy ścian. Przez całkowity czas użytkowania zachowuje takie same właściwości.
W naszej ofercie posiadamy materiały budowlane renomowanych firm:
STYROPOZ, www.styropoz.pl

KLEIB, www.kleib.pl

ALPOL, www.alpol.pl

WIENERBERGER, www.wienerberger.pl

ROCKWOOL, www.rockwool.pl

HYDROIZOLACJE ADW, www.adw.com.pl

URSA, www.ursa.pl.

FIRMA UCIECHOWSKI, www.uciechowski.com.pl

Oferujemy usługi budowlane klientom indywidualnym, a także obsługujemy inwestycje budowalne na terenie woj. wielkopolskiego. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych. Obecnie wszystkie zostały wyprzedane. Następną inwestycję planujemy w III kwartale 2019 roku w Rokietnicy. W zakresie sprzedaży lokali współpracujemy z firmą Imperialhouse, www.imperialhouse.pl.

 

podstawy budynku

Stawiamy od podstaw budynki jednorodzinne dwu-lokalowe

Wybór projektu budynku jednorodzinnego dwu-lokalowego daje możliwość budowy komfortowego lokum rodzicom albo dziadkom, których chcielibyśmy mieć na miejscu, blisko siebie. Jest to również inwestycja mająca zapewnić w przyszłości naszym dzieciom dobry start w samodzielne życie.
 
Istnieje także możliwość przeznaczenia jednego lokalu pod wynajem do czasu, gdy nie zostanie on zamieszkany. Taka decyzja może pozwolić na zwrócenie się znacznej części kosztów usług budowlanych poniesionych podczas stawiania domu oraz tych, które są związane z jego utrzymaniem.