Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 607 755 894

 

Deweloper i skład budowlany - AKB Partner

Budujemy domy jednorodzinne najszybciej w Poznaniu i okolicach

Nasza firma budowlana, działająca w woj. wielkopolskim, przyczynia się do powstawania obiektów zachęcających ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi bryły zewnętrznej budynku, a także niespotykaną funkcjonalnością wnętrz. Realizowane przez nas projekty mogą być przeznaczone na użytek komercyjny, jak i na inwestycje rodzinne. Tego typu rozwiązanie może zagwarantować bliskie sąsiedztwo rodziny wielopokoleniowej.

W większości przypadków oba lokale mieszkalne mają identyczny układ pomieszczeń. Zatem rozwiązania zaproponowane przez architekta są zbliżone dla każdej z rodzin. Jednak kiedy decydujemy się na zamieszkanie w domu jednorodzinnym z dwoma lokalami, możemy zawsze zaprojektować wnętrza według własnych potrzeb i gustu.

Dom w stanie deweloperskim

 

kładzenie szpachli

Sprzedajemy materiały budowlane najlepszej jakości

Odpowiedniej jakości materiały budowlane zapewniają obiektowi trwałość. Należy pamiętać o tym, że każda budowla jest narażona na zmienną pogodę. Najbardziej wartościowym materiałem jest ceramika budowlana. Jest najzdrowsza dla człowieka ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Dobrze reaguje na wilgoć. Domy jednorodzinne z dwoma lokalami stawiane w tej technologii okazują się bardzo trwałe. Ceramika poryzowana firmy Wienerberger daje możliwość wznoszenia ścian zewnętrznych, a także i wewnętrznych (działowych oraz nośnych).
Pozostałymi materiałami konstrukcyjnymi, uzupełniającymi ofertę naszej firmy budowlanej, są cegły budowlane oraz cement. Wysokiej jakości cegła klinkierowa może być wykorzystana do budowy ogrodzeń, wykonania elewacji lub wykończenia wnętrz.